FAQ – Przewóz

Najczęstsze Pytania

 Termin zakończenia budowy to VI 2020. Termin oddania do użytkowania to VIII 2020.

Na dzień 28.01.2020 zrealizowane jest to ponad 65% budowy,  prezentuje to dokumentacja fotograficzna dostępna na facebookuinstagramie, oraz w zakładce stan budowy.

Harmonogram przedsięwzięcia deweloperskiego opisuje szczegółowo obecnie wykonane prace.

Tutaj:

– PROSPEKT INFORMACYJNY dla przedsięwzięcia deweloperskiego przy ul. Działkowej w Krakowie

Dokładny standard wykończenia znajduje się w pliku do pobrania.

Tak, jeśli nabywacie Państwo mieszkanie na etapie, w którym przesunięcie ścianek jest możliwe, istnieje możliwość przesunięcia ścianek. Jeśli będzie to większy zakres niż podstawowy, naliczona zostanie dopłata.

Jeśli nabywacie Państwo mieszkanie na etapie, w którym nie ma jeszcze zamontowanych grzejników, istnieje możliwość zmiany formy ogrzewania na podłogowe za dodatkową opłatą wyliczaną indywidualnie do każdego metrażu mieszkania. 

W chwili obecnej od 10.01.2020 nie ma możliwości wykonania dodatkowych prac w mieszkaniach.

Kotłownia gazowa wspólna, znajdująca się  na poziomie -1 przy wjeździe do garażu. Usytuowany tam zostanie piec centralnego ogrzewania i 2 zbiorniki na ciepłą wodę, każdy po 500 litrów. 
Gaz nie dochodzi bezpośrednio do mieszkania. Kotłownia gazowa znajduje się w osobnym pomieszczeniu na poziomie -1 przed budynkiem, gdzie woda jest podgrzewana a ciepłe powietrze wyprowadzane do pomieszczeń poprzez rury. Każde mieszkanie jest opomiarowane, co oznacza, że płacicie Państwo za ogrzewanie wedle zużycia.
Planujemy wykończenie z płytki ceramicznej klejonej lub betonowej.
Biały montaż, grzejniki Radson lub alternatywnie, montowane pod stolarką okienną lub alternatywnie przy oknach balkonowych
 
3 lata gwarancji i 2 lata rękojmi, łącznie 5 lat. Pozostałe gwarancje są od producentów wg. Ich terminów gwarancji.
Harmonogram wpłat na indywidualny rachunek powierniczy otwarty dla każdego mieszkania:

– Umowa rezerwacyjna 10 000 zł tytułem kaucji za rezerwowaną nieruchomość. Rezerwujemy mieszkania na okres 2 tygodni, lub wedle potrzeb kredytującego banku (kiedy staracie się Państwo o kredyt na zakup nieruchomości, przedkładacie stosowne dokumenty do banku wraz z umową rezerwacyjną. Czekamy wtedy na pozytywną decyzję banku, po której umawiamy termin umowy deweloperskiej). 

– Umowa deweloperska notarialna –  70% wartości nieruchomości( lub wprost proporcjonalnie do stanu zaawansowania robót). Po podpisaniu umowy deweloperskiej zwracamy Państwu opłatę rezerwacyjną a Państwo wpłacacie środki na indywidualny rachunek powierniczy otwarty. 
 
– Kolejne wpłaty wprost proporcjonalnie do stanu zaawansowania robót (20% do 10.04.2020)

– Ostatnia płatność do 100% wartości nieruchomości przed podpisaniem umowy końcowej notarialnej przenoszącej własność na Państwa.

Do Galerii Bonarka dojedziemy autem w 11 min, do Galerii Kazimierz w 16 min, do Galerii Krakowskiej w 23 minuty. Dobra komunikacja z centrum miasta gwarantuje szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miejsc Krakowa. Bliskość obwodnicy  stanowi dogodne połączenie  z innymi dzielnicami Krakowa oraz pozwoli na komfortowy wyjazd i wjazd do miasta.

Apartamenty Działkowa zlokalizowane są w południowej części Krakowa, w zacisznej części Bieżanowa. W bliskiej odległości znajdują się przystanki komunikacji miejskiej:
• Przystanek Bieżanów Trafo (300 m) linia autobusowa: 143
• Przystanek Ćwiklińskiej (1,1 km), linie tramwajowe: 3, 9, 69, 73, 77, linie autobusowe: 133, 163, 183, 234, 643, 669

Tak. 

 

Chcesz kupić nowe mieszkanie od dewelopera z wykończeniem pod klucz? Oferujemy taką możliwość. Wybierz mieszkanie, następnie skorzystaj z porady architektów wnętrz firmy M4Prato i wraz z nimi stwórz projekt swojego wymarzonego wnętrza, które M4Prato urządzi dla Ciebie.

M4prato wykonują projekty i wykończenie mieszkań pod klucz. Dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze, niwelując ryzyko złego wykonastwa. 

MEBLE PRATO to nie tylko pełne wykonawstwo, malowanie ścian, wykończenie łazienek, ale w głównej mierze wykonywanie kuchni pod zamówienie, meble na wymiar dla Państwa mieszkania, aranżacja salonów i sypialni w doskonałym guście i cenie na każdą kieszeń.

Zadowolenie Klientów utwierdza w przekonaniu, że wykonane meble na zamówienie spełniły wszystkie oczekiwania i cechują się najwyższą jakością. 

Firma M4Prato jako firma produkcyjno-handlowa istnieje na rynku od 2009 roku.
Jest rodzinnym przedsięwzięciem, które powstało po to, by niezagospodarowane pomieszczenia uczynić maksymalnie użytecznymi i przytulnymi.

Ofertę kierują do tych, którzy cenią estetyczne, optymalne rozwiązania.

Firmy LV Development i M4Prato, połączyła rodzinna pasja do pracy i nieruchomości. Postanowiliśmy wyjść Państwu naprzeciw i umożliwić zakup mieszkania gotowego pod klucz. Pod Państwa nieobecność wykonujemy wszystkie ustalone prace, po czym oddajemy gotowe mieszkanie. Wszystko odbywa się według wcześniej ustalonego i dopracowanego projektu, oszczędzając przy tym Państwa czas i pieniądze.

Kontakt w sprawie wykończenia mieszkań: tel. 533 220 241 biuro@m4prato.pl 

 

Przykładowe wizualizacje wykończenia wnętrz dla nabywców Apartamentów Działkowa znajdują się tutaj. 

Duże ogródki działkowe przy mieszkaniach parterowych (ok. 45-90 m2), cicha i spokojna lokalizacja, garaż podziemny, otoczenie ogródków działkowych, zielona okolica, naświetlone pomieszczenia, dogodna lokalizacja, to częste atuty wymieniane przez nabywców.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this